FAQ

Як я дізнаюся, що автомобіль викрали?

>
У разі викрадення автомобіля Ви відразу ж отримаєте дзвінок і SMS-повідомлення на свій телефон. Також Ви можете налаштувати отримання тривожних повідомлень на додаткові номери - родичів або друзів.

На які мобільні пристрої можна встановити додаток?

>
Додаток встановлюється на будь-які смартфони та планшети на базі iOS і Android. Для iOS підтримуються моделі від iPhone 5 і операційної системи новіше версії 8. Для Android - операційна система версії 4.4.2 і новіше.

Де я можу встановити систему?

>
Кожен власник автомобіля може встановити обладнання самостійно, без використання додаткових інструментів. Встановлення обладнання займає не більше 2 хвилин, після чого Вам потрібно просто активувати свій обліковий запис в мобільному додатку.

Як придбати систему?

>
Придбати обладнання Ви можете на нашому сайті з доставкою до Вашого міста, або у партнерів. При купівлі обладнання Ви гарантовано отримуєте перший місяць обслуговування безкоштовно.

Чи підійде система до мого автомобіля?

>
Обладнання системи I-SEE розподіляється на 2 типи – електронний поводок та маяк. Електронний поводок вставляється у діагностичний OBD-роз’єм, який присутній на всіх імпортних авто починаючи із 2000 року випуску. Маяк є повністю автономним пристроєм та може бути схований у будь-якому місці Вашого авто – незалежно від його вартості та віку.
Не знайшли потрібну відповідь? Задайте нам питання
Дякуємо за заявку!
Ми зв`яжемося з Вами
найближчим часом!
Дякуємо за питання!
Ми зв`яжемося з Вами
найближчим часом!